צנרת נרוסטה

/צנרת נרוסטה
צנרת נרוסטה2019-05-10T16:10:00+03:00

צנרת נירוסטה

אחת המתכות הנפוצות בשימוש היום יומי היא הנירוסטה, בניגוד למתכות אחרות מביאה איתה הנירוסטה תכונות מכאניות מצוינות אותן ניתן לנצל בשלל כלים ויישומים. הנירוסטה היא למעשה תרגום המילה “פלדת אל חלד” מגרמנית, המילה נירוסטה הפכה במרוצת השנים לשם נרדף לפלדה שאינה יכולה להחליד ובכך לספק יתרונות רבים על פני פלדות אחרות, בין היתרונות הבולטים ניתן למנות את העובדה ששריטות אינן יכולות לפגוע בתכונותיה, היא אינה מחלידה ואינה משנה את צורתה בגלל שינויי טמפרטורה וכמובן אינה שבירה, בגלל מגוון תכונות אלו ניתן למצוא ציוד מנירוסטה כמעט בכל בית עסק.

ריתוך נירוסטה/ארגון

אחד מהשימושים הנפוצים ביותר היא צנרת מנירוסטה, צינורות אלו יכולים לעמוד בטמפרטורות גבוהות או נמוכות וליצור אינטראקציה מינימאלית עם החומרים הזורמים דרכם, צינורות מנירוסטה משמשים להעברת דלקים, שמנים, מים וכימיקלים נוספים במגוון רחב מאוד של טמפרטורות. ייצור צנרת מנירוסטה דורש ידע וניסיון המצוי לרוב רק בידיהם של מספר מצומצם של בתי עסק, עיבוד לא נכון של המתכת ייקצר את אורך חייה ולא יאפשר לנו ליהנות בצורה מיטבית מיתרונותיה.

אחד הדגשים מושם על ריתוך הצנרת, ריתוך נירוסטה דורש מומחיות וידע, לרוב מבוצע הריתוך בשיטת TIG – ריתוך הנעשה באמצעות אלקטרודה העשויה מטונגסטן היוצרת קשת חשמלית, במהלך הריתוך מוזרם גז ארגון מיונן היוצר ציפוי נגד חמצן.

חברת מגש הנירוסטה מספקת מגוון רחב של פתרונות לכל מערכת צינורות נירוסטה, עמידה בדרישות הלקוח תוך מתן מענה איכותי ומהיר הם הכללים המנחים את החברה בעבודתה, התקשרו עוד היום ותיהנו משירות אדיב ומקצועי ובעיקר מצנרת נירוסטה חדשה.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר