ציוד לחדרים נקיים

/ציוד לחדרים נקיים
ציוד לחדרים נקיים2019-05-10T16:09:40+03:00

צפו בגלריית התמונות

ציוד נירוסטה לחדרים נקיים

חדרים נקיים שכיחים מאוד בתעשיות הדורשות עבודה במקום סטרילי, החדר הנקי מאפשר ליושביו סביבת עבודה מבוקרת בה ניתן לשלוט בקלות על רמת האבק בחדר, טמפרטורה ולחות. תנאי הסביבה המיוחדים מחייבים שימוש בכלים ייעודיים שלא יזהמו את החדר לפיכך אחת המתכות השכיחות בחדרים נקיים היא הנירוסטה.

אם נבחן את כלי העבודה בחדר נקי בתעשיית התרופות נגלה שאחוז ניכר מהציוד עשוי מנירוסטה, כלי חיתוך, כלי בדיקה, שולחנות העבודה והכיסאות כולם עשויים מנירוסטה, הנירוסטה מביאה איתה מספר יתרונות בולטים על פני מתכות אחרות, היתרון הגדול ביותר הוא שאינה מחלידה, בשפה המקצועית נקראת הנירוסטה פלב”מ שהם ראשי התיבות של פלדה בלתי מחלידה. תנאי הסביבה אליה נחשפת הנירוסטה בחדר הנקי יכולים להיות הרסניים עבור מתכות אחרות, תנאי לחות גבוהה לדוגמא יכולים לכלות כלים העשויים מנחושת אך הם לא יפגעו בנירוסטה, הסיבה לכך היא שהתגובות הכימיות הנוצרים בין החמצן שבאוויר ובין הנירוסטה אינם גורמים ליצירת חלודה ובכך פני הנירוסטה אינם נפגעים.

יצור כלים העשויים מנירוסטה מחייב הכרה עם תכונות המתכת והדרכים הנכונות לעיבודה, תנאי הסביבה איליהם נחשפת המתכת מחייבים אותה לתכונות מסיימות, דרך יצור הציוד משפיעה על תכונות המתכת דבר העלול לגרום לכשל בכלים ולקצר את אורך חייהם.

חברת מגש הנירוסטה מציעה ללקוחותיה ציוד לעבודה בחדר נקי

בין המוצרים השונים ניתן למצוא מבחר גדול של ארוניות, שולחנות, כסאות, עמדות עבודה וכלים רבים נוספים המיועדים לעבודה בחדר נקי. צוות החברה ייתן מענה לכל כלי לו תזדקקו תוך מתן שירות אדיב ומקצועי, הלקוח זוכה לליווי אישי החל מרגע ההזמנה ועד התקנת הציוד ביעדו.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר