עגלות

/עגלות
עגלות2019-05-10T16:10:15+03:00

צפו בגלריית התמונות

עגלות נירוסטה

אם הסתובבתם לאחרונה בבית חולים, במטבח תעשייתי או במפעל המחזיק בחדר נקי בוודאי הבחנתם בעגלות נירוסטה, עגלות אלו נפוצות מאוד לשימוש במקומות אלו עקב תכונותיה של הנירוסטה, צבעה המבריק, חוזקה והמחיר הנמוך הפכו את הנירוסטה לחומר הגלם האידיאלי לייצור עגלות אלו. הנירוסטה היא פלדה המורכבת ממספר מתכות, בנוסף לברזל היא מכילה כעשרה אחוז כרום וכמות מסוימת של ניקל ומתכות נוספות בריכוזים קטנים יותר, הרכב מתכות זה מאופיינת בתכונת האל חלד, זוהי התכונה שבגינה הפכה הנירוסטה לפופולארית ביותר, הנירוסטה אינה מחלידה.

המבנה המולקולארי של הנירוסטה הוא כזה שאינו מאפשר אינטראקציה עם האוויר, על פני השטח החיצוניים נוצרת שכבת פסיבציה של תלת תחמוצת הכרום, שכבה זו אינה מאפשרת למים ולחמצן לחדור דרכה ובכך שומרת על פני השטח.

חברת מגש הנירוסטה מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של עגלות נירוסטה

עגלות קומה אחת, שתי קומות ושלושה ועגלות בהזמנה אישית, כל עגלה מתוכננת בקפידה למתן מענה מושלם לדרישת הלקוח, כל עגלה מורכבת בקפידה תוך שימת דגש על אופן ריתוך החלקים. (ריתוך נירוסטה הינו ריתוך מיוחד העושה שימוש בגז ארגון, תוך כדי פעולת הריתוך נוצרת שכבת מגן על גבי התפר, שכבה זו מגנה על המתכת בפני מים ואוויר). ריתוך שאינו מבוצע כהלכה יפגע בתכונות הנירוסטה ויגרום לכשל בשלב מאוחר יותר.

חברת מגש הנירוסטה מספקת עגלות נירוסטה למספר גדול של בתי עסק, חברתינו מלווה את הלקוח מרגע קבלת ההזמנה ועד למסירת העגלה ליעדה, התקשרו עוד היום והזמינו את העגלה המתאימה לדרישותיכם.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר