מעקות

/מעקות
מעקות2019-05-10T16:10:47+03:00

צפו בגלריית התמונות

מעקות נירוסטה

אם נביט מסביבנו נגלה בכל מקום מוצר העשוי מנירוסטה, בין אם מדובר בכלים למטבח, ארונות לבית, ציוד לחצר, גדרות, שערים או דלתות, ייצור פריטים אלו מנירוסטה מביא איתו יתרונות רבים, אחד המוצרים הבולטים הינו מעקות מנירוסטה.

ייצור מעקה מנירוסטה הוא בעל יתרונות רבים בהשוואה למעקות העשויים מפלסטיק או עץ, הנירוסטה מצטיינת בחוזק נגיפה גבוה, בעמידות מצוינת לתנאי מזג האוויר ולהפרשי טמפרטורות, תכונות אלו הופכות אותה לחומר גלם למעקות הנמצאים על פי רוב בסביבה חיצונית. מקום נוסף בו ניתן למצוא מעקות מנירוסטה הם חדרים נקיים ומעבדות בהם הדרישה לניקיון ולתנאי סביבה מבוקרת היא העיקרית, הנירוסטה מעצם הרכבה אינה יכולה להחליד, מגע בין האוויר לבין השכבה החיצונית של המעקה אינה יוצרת חלודה ובכך משמרת את פני השטח של הנירוסטה.

אלמנט חשוב בהרכבת מעקה מנירוסטה הוא ריתוכה, חיבור חלקי המעקה הוא בעל חשיבות עליונה לאורך החיים של המתכת, ריתוך שנעשה בצורה בלתי מקצועית יפתח חלודה או יהיה חלש יחסית למבנה הכללי וישבר במרוצת הזמן, עבודה עם נירוסטה מחייבת ידע וניסיון.

חברת מגש הנירוסטה מתמחה בייצור מעקות מנירוסטה

במסגרת השירות מקבל הלקוח ליווי צמוד החל מרגע ההזמנה ועד להתקנת המעקה, החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות הנותנים מענה לכל תוואי מעקה נדרש, מלאכת ההתקנה וההרכבה מתבצעת בידי מומחים לריתוך לקבלת תוצאות מיטביות.

מעקות נירוסטה עבור מקווה

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר