מסועים

/מסועים
מסועים2019-05-10T16:11:10+03:00

צפו בגלריית התמונות

מסועים לתעשייה

אחד מאמצעי התחבורה המשמשים להעברת חומרי גלם ותוצרת בתעשייה ממקום למקום הוא ה”מסוע” המכונה גם שרשרת הובלה, בין מגוון התעשיות המשתמשות במסועים ניתן למנות את תעשיות המזון, תעשיות הרכב, תעשיות הכימיקלים ועוד, היום ניתן למצוא בכל מפעל מסוע מסוג כלשהוא, המסוע מקטין את כמות כוח האדם הדרושה לשינוע בתהליך בכך שהוא מאפשר לכמות רבה של פריטים לנוע במהירות ממקום למקום.

המסוע מורכב ממספר גלגלות ומנוע המניעים רצועה ארוכה שעליה מונח חומר הגלם, שילוב של מערכת ממוחשבת בצמוד למסוע מאפשרת שליטה ובקרה על פעולת המסוע, תכנון ובניית מסועים היא משימה הדורשת ידע הנדסי רחב, על המסוע לשאת משקלים שונים ולעמוד בפני מאמצים היכולים להגיע במקרים מסוימים לערכים גבוהים מאוד.

אחד הפרמטרים הבסיסיים והחשובים ביותר הוא סוג החומר שממנו עשוי המסוע, כיום כמעט כל המסועים שנמצא בתעשייה עשויים מנירוסטה, שימוש בנירוסטה מביא איתו מספר יתרונות חשובים שהעיקרי שבהם הוא אי יכולתה של הנירוסטה להחליד. מתכת שאינה מחלידה היא פעמים רבות תנאי הכרחי להתקנת המסוע בחללים כגון חדרים נקיים או חדרים בעלי לחות גבוהה, עקב אי יכולתה של המתכת להחליד היא שומרת על התכונות המכאניות שלה לאורך זמן ובכך מקטינה את הסיכוי לכשל במסוע.

תכנון וייצור מסועים מנירוסטה הוא תחום מומחיותה של חברת מגש הנירוסטה, החברה מחזיקה במוניטין של למעלה משלושים וחמש שנים של תכנון, פיתוח וייצור מסועים לכל מטרה, את מסועי החברה ניתן למצוא בתעשיית המזון, הכימיה והרפואה בישראל ובחו”ל.

חברת מגש הנירוסטה מקפידה לספק ללקוחותיה מסועים איכותיים העומדים בחוקי התקינה הבינלאומיים!

כל מסוע נבדק בקפידה בכדי להבטיח את פעילותו התקינה לאורך שנים. מגש הנירוסטה מלווה את הלקוח החל משלב ההזמנה ועד לסיום התקנת המסוע בבית הלקוח, השירות האישי של חברת מגש הנירוסטה והחתירה הבלתי מתפשרת לשלמות הפכה את מסועי החברה למסועים המובילים בישראל.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר