מידע שימושי

/מידע שימושי
מידע שימושי2019-05-10T16:09:18+03:00

מידע שימושי

תכונותיה של הנירוסטה הופכים אותה לחומר המועדף לייצור מיכלים לאחסון בתעשיית המזון, הקוסמטיקה, הכימיקלים והרפואה, מיכלי נירוסטה ממלאים תפקיד חשוב בתהליכי הייצור השונים שלא היו מסוגלים לספק את התוצרת הדרושה אלמלא מיכלי הנירוסטה. הנירוסטה היא פלדת אל חלד בעלת עמידות מצוינת לטמפרטורות גבוהות, היא עמידה בפני חומצות ובסיסים, היא מצטיינת בקשיות גבוהה, היא אינה יכולה להחליד והיא בעלת מראה מבריק ונקי. מיכלי נירוסטה מאפשרים לנו לנצל את תכונותיה בצורה טובה, בזכות עמידותה של הנירוסטה מובטח שהמיכלים יחזיקו מעמד לאורך שנים ארוכות כאשר הם שומרים על תכולתם לאורך זמן.

שרפרף נירוסטה

תהליכי הייצור שבהם משתמשת מגש הנירוסטה לייצור המיכלים הם החדישים ביותר בשוק, תהליכים אלו מבטיחים מוצר איכותי ברמת גימור מעולה, מיכלי נירוסטה מתוצרת מגש הנירוסטה משרתים נאמנה אלפי לקוחות עסקיים ופרטיים במגוון רחב של תעשיות. חברתנו מציעה מיכלי נירוסטה בהזמנה אישית, המיכלים נבנים בהתאם לדרישות הלקוח וכוללים את כל האביזרים הנלווים הנדרשים, התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם מיכל נירוסטה איכותי.

מיכלי נירוסטה איכותיים הם הבסיס להצלחתם של תהליכים רבים בתעשיות המזון, הקוסמטיקה והרפואה, מיכלי נירוסטה איכותיים הם כאלו המאפשרים לנו לנצל בצורה מקסימאלית את תכונותיה של הנירוסטה.

מיכלי הנירוסטה משמשים לאחסון נוזלים בזמן תהליכי הייצור, איכותו של המיכל באה לידי ביטוי העיקר ב:

גימור המיכל – נקודות החולשה של מיכל הנירוסטה הן הנקודות שבהן מתחברים חלקי המיכל זה לזה, מלאכת החיבור נעשית בעזרת ריתוך מיוחד, איכות מיכלי נירוסטה נגזרת מאיכות תפרי הריתוך שנעשו בה, ריתוך שבוצע בידי איש מקצוע מיומן ועבר בדיקות אולטראסוניות יספק לנו מיכל איכותי. חברת מגש הנירוסטה מתמחה בייצור מיכלי נירוסטה באיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא בתעשייה, החברה מביאה איתה ניסיון רב בייצור מיכלי נירוסטה למגוון רחב של תעשיות, כל המיכלים מיוצרים בהתאמה לתקן ISO9001 ושאר התקנים המחייבים.
יתרון מיכלי נירוסטה איכותיים

ניתן לסווג את הנירוסטה למספר סוגים, נירוסטה העשירה בברזל היא כזו המכילה לפחות 16% כרום ו – 6% ניקל, נירוסטה מברזל טהור מכילה בין 10.5% ל – 18% כרום ואינה מכילה ניקל, נירוסטה מרטנזיטית המשלבת בתוכה אחוזים של פחמן ונירוסטה המכילה כ – 23% כרום ו – 4% ניקל, נירוסטה בהרכב זה עמידה מאוד בפני לחצים גבוהים.

חברת מגש הנירוסטה מתמחה ביצור מיכלי נירוסטה העונים בדיוק לדרישות הלקוח, החברה מתמחה בייצור כל סוגי הסגסוגות בדגש על ההרכב שעונה בצורה הטובה ביותר על דרישות הלקוח. בין לקוחות החברה ניתן למצוא עסקים ממגוון רחב של תעשיות וכן לקוחות פרטיים הזקוקים למיכלי נירוסטה לעבודתם היום יומית.

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

Call Now Button
צרו עמנו קשר
צור קשר